Past Winners PDF Print

 

Junior Mens, Junior Ladies, Senior Mens, Senior Ladies,
Mens, Ladies, Masters, Mixed, Juvenile

Season Name Hometown
 JUNIOR MENS (top)
2013-14

Daylan Vavrek

Dustin Turcotte

Sexsmith

Falher 

2012-13

Daylan Vavrek

Devin Burkitt

Sexsmith

Bullhead Mountain

2011-12

Brett Vavrek

Jordan Steinke

Sexsmith

Dawson Creek

2010-11

 Brett Vavrek

Jordan Steinke

Sexsmith

Dawson Creek

2009-10

Graham Powell

Jordan Steinke

Sexsmith

Dawson Creek

2008-09 Evan Asmussen
Graham Powell
Manning
Sexsmith
2008-09 Jaclyn Huitt
Brittany Holmes
Grande Prairie
Manning
2008-09 Jordan Steinke
Travis Cooper
Dawson Creek
Fort St. John
2007-08 Evan Asmussen
Mark Pillsworth
Manning
Grande Prairie
2006-07 Graham Powell
Evan Asmussen
Sexsmith
Manning
2005-06 Charley Thomas
Marc Boisvert
Grande Prairie
Girouxville
2004-05 Tom Sallows
Rollie Robinson
Grande Prairie
Sexsmith
2003-04 Tom Sallows
Ryan Dumont
Grande Prairie
Girouxville
2002-03 Donavon Dumont
Tom Sallows
Girouxville
Grande Prairie
2001-02 Tom Sallows
Greg Webb
Grande Prairie
2000-01 Kelsey Dusseault
Corey Reynolds
Grande Prairie
Grande Praire
1999-00 Kelsey Dusseault
Jeff Sutley
Grande Prairie
Clairmont
1998-99 Kelsey Dusseault
Mark Felix
Grande Prairie
Fort St. John
1997-98 Blain Alexander
Jeff Erickson
Fort St. John
Peace River
1996-97 Carter Rycroft
Gary Felix
Grande Prairie
Fort St. John
1995-96 Tyson Billings
Ryan Pearce
High Prairie
Fort St. John
1994-95 Les Sonnenberg
Chris Marx
DeBolt
High Prairie
1993-94 Vacant  
1992-93 Les Sonnenberg
Carter Rycroft
Grande Prairie
DeBolt
1991-92 Chris Ryan
Chad Bordeleau
Manning
Fort St. John
1990-91 Chad Bordeleau
Les Sonnenberg
Fort St. John
DeBolt
1989-90 Kurtis Peterson
Troy Venning
Dawson Creek
Fairview
1988-89 Tim Martin
Cory Heggestad
Grande Prairie
Dawson Creek
1987-88 Guy Lorrain
Rick Pawluk
Girouxville
Berwyn
1986-87 Darrell Gunderson
Gerald Pele
Beaverlodge
Girouxville
1985-86 Kirby Krupka
James Knievel
Grande Prairie
Manning
1984-85 Peter Keay
Micheal Vavrek
High Prairie
Grande Prairie
1983-84 Dennis Dusseault
Murry Watchorn
Girouxville
Fairview
1982-83 Murray Watchorn
Richie Hosker
Fairview
Fort St. John
1981-82 Dennis Turcotte
Kurt Balderston
Falher
Grande Prairie
1980-81 Bob Fox
Kurt Balderdton
Fairview
Fairview
1979-80 Mark Ireland
Lonny Moore
Grande Prairie
DeBolt
1978-79 Todd Maxwell
Mark Ireland
Fairview
Grande Prairie
1977-78 Todd Maxwell Fairview
1976-77 Tim Fox
Dennis Lazoroko
Fairview
Grande Prairie
1975-76 Rick Kravontka
Dennis Lazorko
Dawson Creek
Grande Prairie
1974-75 Dale Campbell
Eric Delfs
High Prairie
Spirit River
1973-74 Jack Garnett
Danny Clough
Fort St. John
Valleyview
1972-73 Randy Maxwell Fairview
1971-72 Barry Watte Spirit River
1970-71 Dennis Graber Valleyview
1969-70 Dennis Graber Valleyview
1968-69 Gary Morken Grande Prairie
1967-68 Rick Pushor Sexsmith
 JUNIOR LADIES (top)
2013-14

Janais DeJong

Courtney Rossing

Grande Prairie

Grande Prairie

2012-13

Courtney Rossing

Janai DeJong

Grande Prairie

Grande Prairie

2011-12

Stephanie Powell

Kellei Henricks

Sexsmith

Grande Prairie

2010-11

Stephanie Yanishewski

Jaclyn Huitt

Sexsmith

Grande Prairie

2009-10

Jaclyn Huitt

Stephanie Powell

Grande Prairie

Sexsmith

2008-09    
2007-08 Jaclyn Huitt
Suzanne Walker
Grande Prairie
Beaverlodge
2006-07 Megan Boisvert
Jaclyn Huitt
Grande Prairie
Grande Prairie
2005-06 Cary-Anne Sallows
Taya O'Neill
Grande Prairie
Fort St. John
2004-05 Desiree Robertson
Michelle Trarback
Grande Prairie
Grande Prairie
2002-03 Desiree Robertson
Amanda Swicheniuk
Grande Prairie
Grimshaw
2001-02 Desiree Robertson
Amanda Swicheniuk
Grande Prairie
Grimshaw
2000-01 Desiree Robertson
Amanda Swicheniuk
Grande Prairie
Grimshaw
1999-00 Nicole Siebert
Falon Papp
Grande Prairie
Grimshaw
1998-99 Desiree Robertson Grande Prairie
1998-99 Shannon Arlint Grande Prairie
1997-98 Jodie Huitt
Tiffany McKeeman
Grande Prairie
Grande Prairie
1996-97 Jodie Huitt
Nicole Siebert
Grande Prairie
Grande Prairie
1995-96 Tiffany McKeeman
Heather Godberson
Grande Prairie
Grande Prairie
1994-95 Heather Godberson
Tiffany McKeeman
Grande Prairie
Grande Prairie
1993-94 Kristi Moore
Heather Godberson
DeBolt
1992-93 Darlene Hofferd
Tiffany McKeeman
Grimshaw
Grande Prairie
1991-92 Jody Schneider
Charlene Robinson
Grimshaw
Grande Prairie
1990-91 Tracey Hitz
Charlene Robinson
Grimshaw
Grande Prairie
1989-90 Tracey Hitz
Lisa Kolobaba
Grimshaw
Peace River
1988-89 Tracey Hitz Grimshaw
 SENIOR MENS (top)
2013-14

Mark Johnson

Kerry Moore

Grande Prairie

Grande Prairie

2012-13

Jeff Henricks

Darrel Veiner

Grande Prairie

Dawson Creek

2011-12

Glen Godberson

Randy Maxwell

Fort St. John

Fort St. John

2010-11

Colin Griffith

Randy Maxwell

Grande Prairie

Fort St. John

2009-10

Colin Griffith

Don Dumont

Grande Prairie

Falher

2008-09 Colin Griffith
Duncan Fraser
Sexsmith
Grande Prairie
2007-08 Max Huitt
Colin Griffith
Grande Prairie
Sexsmith
2006-07 Colin Griffith
Kelly Ollenberger
Fort St. John
Fort St. John
2005-06 David Marx
Lowell Peterman
High Prairie
Grande Prairie
2004-05 Joe Blanchard
Gene Hammon
Grande Prairie
Valleyview
2003-04 Brian Bliss
Dennis Graber
High Prairie
Grande Prairie
2002-03 Dennis Graber
Joe Blanchard
Grande Prairie
Grande Prairie
2001-02 Bob Pisatcky
Brian Bliss
Grande Prairie
High Prairie
2000-01 Brian Bliss
Bob Pisatzky
High Prairie
Grande Prairie
1999-00 Brian Bliss
Terry Watchhorn
High Prairie
Fairview
1998-99 Colin Griffith
Rick Aldridge
Fort St. John
Dawson Creek
1997-98 Terry Watchhorn
Vic Krupka
Fairview
Grande Prairie
1996-97 Colin Griffith
Bud Hosker
Fort St. John
Fort St. John
1995-96 Brian Bliss
Burt Kjelgren
High Prairie
Fort St. John
1994-95 Joe Blachard
Burt Kjelgren
Grande Prairie
Fort St. John
1993-94 Mel Watchorn
Vic Zesko
Fairview
Grande Prairie
1992-93 Vic Zesko
Mel Watchorn
Grande Prairie
Fairview
1991-92 Arnold Schultz
Paul Turcotte
Grande Prairie
Falher
1990-91 Arnold Shultz
Paul Turcotte
Spirit River
Falher
1989-90 Herman Kreutzer
Brad Hosker
Slave Lake
Fort St. John
1988-89 Arnold Schultz
Ken Roberts
Grande Prairie
Fairview
1987-88 Lee Wells
Sten Aalhus
Peace River
Fort St. John
1986-87 Doug Thorton
Sten Aalhus
Grande Prairie
Fort St. John
1985-86 Howard Schwindt
Elmer Ford
Grande Prairie
Peace River
1984-85 Lee Merlo
Sten Aalhus
Grande Prairie
Fort St. John
1983-84 Elmer Ford
Laurie Savill
Peace River
High Prairie
1982-83 Howard Schwindt
Sten Aalhus
Grande Prairie
Fort St. John
1981-82 George Ouelette
Ernie Frederickson
Fort St. John
Dawson Creek
 SENIOR LADIES (top)
2013-14

Jodi Busche

Marlene Maxwell

Kay Savill

Fort St. John

Dawson Creek

High Prairie

2012-13

Simone Handfield

Jodi Busche

Grande Prairie

Fort St. John

2011-12

Jodi Busche

Marlene Maxwell

Fort St. John

Dawson Creek

2010-11

Norma Huitt

Trudy Mitchell

Grande Prairie

Fort St. John

2009-10

Norma Huitt

Dorothy Trask

Grande Prairie

Fort St. John

2008-09 Norma Huitt
Dorothy Trask
Grande Prairie
Fort St. John
2007-08 Gail Wilburn
Bev Wieler
Valleyview
Fort St. John
2006-07 Norma Huitt
Gail Wilburn
Grande Prairie
Valleyview
2005-06 Gail Wilburn
Norma Huitt
Valleyview
Grande Prairie
2004-05 Elaine Muceniek
Sharyl Semeniuk
Valleyview
Peace River
2003-04 Elaine Muceniek
Ann Marie Muldoon
Valleyview
Grande Prairie
2001-02 Sheryl Semeniuk
Estelle Mayoh
Peace River
Dawson Creek
2000-01 Sheryl Semeniuk
Estelle Mayoh
Peace River
Dawson Creek
1999-00 Sharyl Semenuik
Faye Gaboury
Peace River
Grande Prairie
1998-99 Marg Johns
Sharyl Seminiuk
Grande Prairie
Peace River
1997-98 Marg Johns
Rose Koll
Grande Prairie
Beaverlodge
1996-97 Faye Gaboury
Margaret Johns
Grande Prairie
Grande Prairie
1995-96 Margaret Johns
Ida Gingras
Grande Prairie
Valleyview
1994-95 Faye Gaboury
Stella Palinkas
Grande Prairie
Grimshaw
1993-94 Faye Gaboury
Mary Norton
Grande Prairie
Grande Prairie
1992-93 Gloria Chorney
Faye Gaboury
Fairview
Grande Prairie
1991-92 Janet Fox
Faye Gaboury
Fairview
Grande Prairie
1990-91 Faye Gaboury
Lucy Klatchuk
Grande Prairie
Grande Prairie
1989-90 Faye Gaboury
Lucy Klatchuk
Grande Prairie
Grande Prairie
1988-89 Lucy Klatchuk
Gwen Moskalyk
Grande Prairie
Fairview
1987-88 Agatha Vavrek
Lucy Klatchuk
Grande Prairie
Grande Prairie
1986-87 Rita Boyer
Lucy Klatchuk
Grande Prairie
Grande Prairie
1985-86 Mary Norton
Miriam Detwiler
Grande Prairie
Grande Prairie
1984-85 Mary Norton
Miriam Detwiler
Grande Prairie
Grande Prairie
1983-84 Mary Norton
Olga Rotar
Grande Prairie
Sexsmith
1982-83 Mary Norton
Fran Copeland
Grande Prairie
Peace River
1981-82 Sheila Bradner
Olga Rotar
Peace River
Sexsmith
1980-81 Mary Norton
Rose Henderson
Grande Prairie
Grimshaw
1979-80 Mary Hennigar
Mary Norton
Grande Prairie
Grande Prairie
 MENS (top)
2013-14

Greg Pasichnuk

Mark Johnson

Manning

Grande Prairie

2012-13

Kurt Balderston

Graham Powell

Sexsmith

Sexsmith

2011-12

Kurt Balderston

Greg Hill

Sexsmith

Grande Prairie

2010-11

Graham Powell

Geoff Walker

Sexsmith

Grande Prairie

2009-10

Kurt Balderston

Kelsey Dusseault

Sexsmith

Sexsmith

2008-09 Jeff Ginter
Kurt Balderston
Dawson Creek
Sexsmith
2007-08 Jeff Ginter
Ron Chrenek
Dawson Creek
Sexsmith
2006-07 Jeff Ginter
Kelsey Dusseault
Dawson Creek
Sexsmith
2005-06 Kurt Balderston
Tob Maksymetz
Sexsmith
Sexsmith
2004-05 James Knievel
Kurt Balderstion
Manning
Sexsmith
2003-04 Kurt Balderston
Gene Hammon
Sexsmith
Valleyview
2002-03 Mike Vavrek
Jeff Ginter
Sexsmith
Dawson Creek
2001-02 Michael Vavrek
Max Huitt
Sexsmith
Grande Prairie
2000-01 Michael Vavrek
Dennis Graber
Sexsmith
Grande Prairie
1999-00 Micheal Vavrek
Micheal Lojczyc
Sexsmith
Grande Prairie
1998-99 Micheal Vavrek
Dennis Graber
Sexsmith
Grande Prairie
1997-98 Mike Vavrek
James Knievel
Sexsmith
Manning
1996-97 Micheal Vavrek
Max Huitt
Grande Prairie
Grande Prairie
1995-96 Dennis Graber
Graham Prouse
Grande Prairie
Fort Nelson
1994-95 Dennis Graber
Mike Vavrek
Grande Prairie
Grande Prairie
1993-94 Lorne Campbell
Mike Vavrek
Grimshaw
Grande Prairie
1992-93 Lorne Campbell
Gord Konowalyk
Grimshaw
Grimshaw
1991-92 Micheal Vavrek
Stacey Coomber
Grande Prairie
Grande Prairie
1990-91 Gordon Konowalyk
Micheal Vavrek
Grimshaw
Grande Prairie
1989-90 Lorne Campbell
Kurt Balderston
Grimshaw
Grande Prairie
1988-89 John Perkins
Dave Campbell
Grande Prairie
High Prairie
1987-88 Kurt Balderston
Lorne Campbell
Grande Prairie
Grimshaw
1986-87 Gary Morken
Dennis Graber
Grande Prairie
Grande Prairie
1985-86 Kurt Balderston
Ron Chrenek
Grande Prairie
Grande Prairie
1984-85 Ron Chrenek
Dennis Graber
Grande Prairie
Grande Prairie
1983-84 Gary Morken
Keith Morgan
Grande Prairie
Dawson Creek
1982-83 Ken Hamilton
Keith Morgan
Grande Prairie
Dawson Creek
1981-82 Mel Watchorn
Gary Morken
Fairview
Grande Prairie
1980-81 Mel Watchorn
Dennis Graber
Fairview
Grande Prairie
1979-80 Mel Watchorn
Dunc Fraser
Fairview
Grande Prairie
1978-79 Mel Watchorn
Keith Morgan
Fairview
Dawson Creek
1977-78 Mel Watchorn
Tony Yelenik
Fairview
Valleyview
1976-77 Myler Savill
Keith Morgan
High Prairie
Dawson Creek
1975-76 Mel Watchorn
Dennis Graber
Fairview
Valleyview
1974-75 Ken Hamilton
Dennis Graber
Grande Prairie
Valleyview
1973-74 Mel Watchorn
Fred Davis
Fairview
Fort St. John
1972-73 Mel Watchorn
John Wagner
Fairview
Dawson Creek
1971-72 Mel Watchorn Fairview
1970-71 Gary Morken Grande Prairie
1969-70 Ken Matheson Grande Prairie
1968-69 Ken Matheson Grande Prairie
1967-68 Mel Watchorn Fairview
1966-67 Mel Watchorn Fairview
1965-66 Walt Ashley Dawson Creek
1964-65 Mel Watchorn Fairview
1963-64 Chester Lindstrom Chetwynd
1962-63 Mel Watchorn Fairview
1961-62 Matt Kmet Dawson Creek
1960-61 Walt Ashley Dawson Creek
1959-60 Lloyd Larson Sexsmith
1958-59 Lloyd Larson Sexsmith
1957-58 Gordon Kerr Grande Prairie
1956-57 L. Savill High Prairie
1955-56 George Didow Grande Prairie
1954-55 Don Merner McLennan
1953-54 Percy Johnson Beaverlodge
1952-53 Gordon Kerr Grande Prairie
1951-52 Steve Soldan Grande Prairie
1950-51 Harry Sones Peace River
1949-50 Dave Chuill Fort St. John
 LADIES (top)
2013-14

Deanne Nichol

Delia DeJong

Peace River

Grande Prairie

2012-13

Delia DeJong

Kristie Moore

Sexsmith

Grande Prairie

2011-12

Renee Sonnenberg

Desiree Owen

Grande Prairie

Grande Prairie

2010-11

Renee Sonnenberg

Desiree Owen

Grande Prairie

Grande Prairie

2009-10

Renee Sonnenberg

Jodi Busche

Grande Prairie

Fort St. John

2008-09 Renee Sonnenberg
Delia DeJong
Grande Prairie
Sexsmith
2007-08 Karen Powell
Renee Sonnenberg
Sexsmith
Grande Prairie
2006-07 Crystal Webster
Renee Sonnenberg
Grande Prairie
Grande Prairie
2005-06 Renee Sonnenberg
Kristie Moore
Grande Prairie
Grande Prairie
2004-05 Jodi Busche
Renee Sonnenberg
Fort St.John
Grande Prairie
2003-04 Delia DeJong
Amy Plante
Grande Prairie
Grande Prairie
2002-03 Renee Sonnenberg
Jodi Busche
Sexsmith
Fort St. John
2001-02 Karen Powell
Renee Sonnenberg
Grande Prairie
Sexsmith
2000-01 Karen Powell
Renee Sonnenberg
Grande Prairie
Sexsmith
1999-00 Renee Handfield
Karen Powell
Sexsmith
Grande Prairie
1998-99 Renee Handfield
Edna Spychka
Sexsmith
Peace River
1997-98 Linda Graber
Edna Spychka
Grande Prairie
Peace River
1996-97 Renee Handfield
Karen Powell
Grande Prairie
Grande Prairie
1995-96 Renee Handfield
Gail Willburn
Grande Prairie
Valleyview
1994-95 Wanda Johnson
Margaret Johns
Grande Prairie
Grande Prairie
1993-94 Gloria Palinkas
Karen Powell
Grande Prairie
Grande Prairie
1992-93 Karen Powell
Wanda Johnson
Grande Prairie
Grande Prairie
1991-92 Karen Powell
Edna Hees
Grande Prairie
Grande Prairie
1990-91 Marcy Balderston
Karen Powell
Grande Prairie
Grande Prairie
1989-90 Susan Balderston
Melody Vavrek
Grande Prairie
Grande Prairie
1988-89 Susan Godberson
Heather Moore
Grande Prairie
Grande Prairie
1987-88 Della Thorpe
Sherry Heath
Grande Prairie
Grimshaw
1986-87 Karen Gould
Linda Graber
Grande Prairie
Grande Prairie
1985-86 Sherry Heath
Susan Godberson
Grimshaw
Grande Prairie
1984-85 Kay Savill
Karen Gould
High Prairie
Grande Prairie
1983-84 Della Thorpe
Doris Sekulick
Grande Prairie
High Prairie
1982-83 Della Thorpe
Pat Kimble
Grande Prairie
Grande Prairie
1981-82 Barb Keay
Tracy Tomshak
Valleyview
Grande Prairie
1980-81 Kay Savill
Joyce Burton
High Prairie
Grande Prairie
1979-80 Shirley Buchler
Fay Stewart
Grande Prairie
High Prairie
 MASTERS (top)
2013-14

David Marx

Ian Titley

High Prairie

Fort St.John

2012-13

Colin Griffith

David Marx

Grande Prairie

High Prairie

2011-12

David Marx

Colin Griffith

High Prairie

Grande Prairie

2010-11

Colin Griffith

David Marx

Trudy Mitchel

Grande Prairie

High Prairie

Fort St. John

2009-10

Colin Griffith

Bernie Poloz

Grande Prairie

High Prairie

2008-09 Bernie Poloz
Michael Bain
High Prairie
Grande Prairie
2007-08 Colin Griffith
Wayne Merwin
Sexsmith
Fort St. John
2007-08 Elsie Tollefson
Agatha Vavrek
Valleyview
Sexsmith
2006-07 Wayne Merwin
Terry Watchorn
Fort St. John
Fairview
2005-06 Ian Titley
Dennis Haugli
Fort St. John
Grande Prairie
2004-05 Terry Watchorn
Dennis Haugli
Fairview
Grande Prairie
2002-03 Bob Pisatchy
Joe Blanchard
Grande Prairie
Grande Prairie
2000-01 Joe Blanchard
Ken Giblin
Grande Prairie
Slave Lake
1999-00 Joe Blanchard Grande Prairie
 MIXED DISTRICT (top)
2013-14

Daylan Vavrek

Alain Blanchette

Sexsmith

Falher

2012-13

Rob Maksymetz

Randy Yasinski

Grande Prairie

Manning

2011-12

Kurt Balderston

Mark Pillsworth

Grande Prairie

Grande Prairie

2010-11

Kurt Balderston

Rob Maksymetz

Grande Prairie

Sexsmith

2009-10

Graham Powell

Jeff MacPheat

Sexsmith

Valleyview

2008-09 Rob Maksymetz
Graham Powell
Sexsmith
Sexsmith
2005-06 Jeff Ginter
Annette Block
Dawson Creek
Fort St. John
2004-05 Ralph Brust
Jeff Ginter
Grande Prairie
Dawson Creek
2002-03 Max Huitt
Dale Lederer
Grande Prairie
Rainbow Lake
2001-02 Kurt Balderston
Dennis Graber
Grande Prairie
Grande Prairie
2000-01 Dennis Graber
Kurt Balderson
Grande Prairie
Sexsmith
1999-00 Dennis Graber
Kurt Balderston
Grande Prairie
Sexsmith
1998-99 Rick Maksymetz
Graham Prouse
Grande Prairie
Fort Nelson
1997-98 Rick Maksymetz
Graham Prouse
Grande Prairie
Fort Nelson
1996-97 Ken Powell
Kurt Balderston
Grande Prairie
Grande Prairie
1995-96 Walter Moore
Dave Allan
Tumbler Ridge
Grimshaw
1994-95 Kirby Krupa
Lyle Homeland
Grande Prairie
Peace River
1993-94 Ralf Burst
Rob Griffiths
Grande Prairie
Dawson Creek
1992-93 Len Holland
Dale Campbell
Fort St. John
High Prairie
1991-92 Dale Campbell
Kurt Balderston
High Prairie
Grande Prairie
1990-91 Ralf Burst
Jack Garnett
Grande Prairie
Fort St. John
1989-90 Kurt Balderston
Ken Schnelder
Grande Prairie
Peace River
1988-89 Dan Lemieux
Bernie Poloz
Grande Prairie
High Prairie
1987-88 Jamie Bourassa
Lorne Campbell
Dawson Creek
Grimshaw
1986-87 Dave Hay
Stacey Comber
Dawson Creek
Grande Prairie
1985-86 Dennis Graber
Lorne Campbell
Grande Prairie
Grimshaw
1984-85 Jim Fox
Dale Johnson
Fairview
Dawson Creek
1983-84 Garry Owens
Joe Blanchard
Fort Nelson
Grande Prairie
1982-83 Mel Watchorn
Ed Collinson
Fairview
Fort Nelson
1981-82 Jack Garnett
Ed Collinson
Grande Prairie
Fort Nelson
1980-81 Gary Morken
Ed Collinson
Grande Prairie
Fort Nelson
1979-80 Colin Griffiths
Mel Watchorn
Fort Nelson
Fairview
1978-79 Doug Stenberg
Vic Krupka
Grande Prairie
Grande Prairie
1977-78 Jim Fox
Brian Bliss
Fairview
High Prairie
1976-77 Dennis Graber
Bryon Calbert
Valleyview
Beaverlodge
1975-76 Walt Ashlee
Len Rouleau
Dawson Creek
Eaglesham
1974-75 Jim Fox
Myler Savill
Fairview
High Prairie
1973-74 Bernie Poloz
Gordon Bruce
High Prairie
Hudson Hope
1972-73 Arnold Shulz
Fred McQuaig
Spirit River
High Prairie
1971-72 Orest Chomyc Fairview
1970-71 Red Wagner Dawson Creek
1969-70 Marvin Moore DeBolt
1968-69 Mel Watchorn Fairview
1967-68 Walt Ashlee Dawson Creek
1966-67 G. Fisher Grande Prairie
 JUVENILE(top)
2013-14

Dustin Turcotte

Andrew Krall

Kayla Skrlik

Taylor Dutka

Falher

Peace River

Falher

Dawson Creek

2012-13

Tristan Steinke

Devin Burkitt

Kellie Henricks

Courtney Rossing

Dawson Creek

Bullhead Mountain

Grande Prairie

Grande Prairie

2011-12

Tristan Steinke

Devin Burkitt

Sara Guenette

Kellie Henricks

 Dawson Creek

Bullhead Mountain

Grande Prairie

Grande Prairie

2010-11

Daylan Vavrek

Devin Burkitt

Courtney Rosssing

Jaymee Sluggett

Dawson Creek

Bullhead Mountain

Grande Prairie

Fort Nelson

2009-10

Jordan Steinke

Dillan Dewald

Sarah Guenette

Courtney Rossing

Dawson Creek

Grande Prairie

Grande Prairie

Grande Prairie

2007-08 Mark Robertson
Travis Cooper
Chetwynd
Fort St. John
2006-07 Mark Robertson
Travis Cooper
Chetwynd
Fort St. John
2005-06 Graham Powell
Mark Robertson
Sexsmith
Chetwynd
2004-05 Evan Asmussen
Marc Boisvert
Manning
Girouxville
2002-03 Geoff Walker
Jayson Shipton
Grande Prairie
Dawson Creek
2001-02 Tom Sallows
Greg Webb
Grande Prairie
Grimshaw
2001-02 Tom Sallows
Greg Webb
Grande Prairie
2000-01 Greg Webb
Tom Sallows
Peace River
Grande Prairie
1999-00 Greg Webb
Tom Sallows
Peace River
Grande Prairie
 
 
 
Alberta jiffylubelogo Boston Pizza   Kruger Tim Hortonstravelerslogo  Best Western Optimist